» Grupa 2014/2015 
- Zelazowa Wola
- Dzień Nauczyciela 2014
- Pasowanie Jeży, Pszczółek i Lwów
- Pasowanie Maluchów
- Bal Mikołajkowy 2014
- Przedstawienie bożonarodzeniowe
- Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem
» Rekrutacja 2015/2016 
- Zarządzenia
- Procedura Rekrutacji
- Karta Przyjecia dziecka do Przedszkola
- Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego

 
     
 
   
   » Grupa 2014/2015  » Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Tegoroczny Bal Karnawałowy odbył się 16 stycznia 2015 roku pod hasłem: Bal z Babcią i Dziadkiem. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi Dziadkami bawili się przy znanych rytmach muzyki tanecznej.
Dzieci przebrane w piękne, różnokolorowe stroje tańczyły wspólnie z dziadkami. Nie zabrakło konkursów dla młodszych i starszych, min. zbieranie kubeczków na czas, taniec z dziadkiem i babcią itp. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami oraz zaproszonymi gośćmi. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Po balu pełnym wrażeń przedszkolaki zaprosiły Dziadków do swoich grup, gdzie obyły się krótkie występy z okazji zbliżającego się święta „Dnia Babci i Dziadka” oraz słodki poczęstunek. Tego dnia nie zabrakło wielu miłych słów, życzeń, wspólnie śpiewanych piosenek i upominków wykonanych przez przedszkolaki dla dziadków.

Marta Przydworska


bal z babcią i dziadkiem
 
     
   
 
odwiedzin - 29453877        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS