» Grupa 2014/2015 
- Zelazowa Wola
- Dzień Nauczyciela 2014
- Pasowanie Jeży, Pszczółek i Lwów
- Pasowanie Maluchów
- Bal Mikołajkowy 2014
- Przedstawienie bożonarodzeniowe
- Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem
» Rekrutacja 2015/2016 
- Zarządzenia
- Procedura Rekrutacji
- Karta Przyjecia dziecka do Przedszkola
- Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego

 
     
 
   
   » Grupa 2014/2015  » Pasowanie Jeży, Pszczółek i Lwów

***********************************************************************Pasowanie na Starszaka w Przedszkolu


28 listopada 2014 r. odbyło się Pasowanie na Starszaka dzieci z grupy Jeży, Pszczółek i Lwów.
Na tegorocznym włączeniu przedszkolaków do grona straszaków obecni byli Rodzice, dyrektor Zespołu p. Anna Rybka, dyrektor ds. Przedszkola p. Marta Dobosz i inni przybyli goście. Panie Jola, Marta i Justyna serdecznie powitały zebranych gości i zaprosiły na obejrzenie zmagań przedszkolaków. Dzieci wykazywały się umiejętnościami aktorskimi, muzycznymi oraz tanecznymi. Niespodziewanie na uroczystość przybyli bajkowi goście: Jeżyk, Lew i Pszczółka, którzy mieli dla naszych dzielnych przedszkolaków wiele zadań do wykonania. Zadania dla dzieci okazały się bardzo proste i jak można sądzić poradziły sobie one z nimi doskonale. A nasi goście byli zachwyceni zdolnościami małych zuchów, co dało się zauważyć brawami i uśmiechami na twarzy.
Po wykonaniu zadań nastąpiło oczekiwane ślubowanie przedszkolaków i pasowanie czarodziejskim ołówkiem. Nie tylko dzieci, jak się okazało musiało wykazać się umiejętnościami, również rodzice byli zobowiązani, w obecności dzieci i pań, złożyć ślubowanie.
Po uroczystości już na nowo pasowanych starszaków czekał w salach słodki poczęstunek. I na tym zakończył się tak emocjonujący dzień, nie tylko dla dzieci, ale i również pań wychowawczyń i rodziców.


Marta Przydworska


****************************************************************

pasowanie starszaków
 
     
   
 
odwiedzin - 29453767        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS