» archiwum  » Grupa IV

Grupa IV - to starszaki

Grupa liczy 25 dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Grupa pracuje od godz. 7.30 - 14.00.

Wychowawczyni grupy: p. Justyna Górniak

Woźna oddziałowa: p. Jadwiga Bogucka

**************************************************************

Niech nam żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie też…

28 stycznia przedszkolaki z gr. IV – Pszczółki, gościły Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały przygotowaną część artystyczną, w postaci wierszy, piosenek i tańców, nawiązujących do święta Babci i Dziadka.

Głównym celem spotkania było wywołanie pozytywnych emocji i wspomnień seniorów, a przede wszystkim integrowanie pokoleń przez wspólne zabawy i kultywowanie dawnych piosenek i szlagierów. Dlatego po wręczeniu przez dzieci prezentów, Dziadkowie i Babcie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Wiele radości wywołał „Taniec Połamaniec”, w wykonaniu gości, ale najwięcej uśmiechu dały wspólne śpiewy. Zaproszeni goście chętnie zaśpiewali solo i w grupach, piosenki takie jak: „Szła dzieweczka do laseczka”, „Głęboka studzienka”, „Ułani”, „Gdy strumyk płynie z wolna”, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Całą uroczystość umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to wyjątkowy dzień zarówno dla dzieci, jak i zaproszonych gości, dlatego życzymy jeszcze raz „Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom, zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i dużo radości”.
I zapraszamy do przedszkola w przyszłym roku.

Justyna Górniak.

odwiedzin - 31598381        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009