» archiwum  » Dzień Nauczyciela 2012

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

12 października przedszkolaki z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie świętowały Dzień Edukacji Narodowej. Tegoroczne święto rozpoczęło się o godzinie 10.00 w sali rekreacyjnej Przedszkola. W tym roku uroczyste wystąpienie przygotowała grupa pięciolatków - „Biedronki” wraz z wychowawczynią Martyną Błaszczyk.

Mieliśmy przyjemność gościć Dyrektor Zespołu – p. Annę Rybkę, zastępcę dyrektora ds. Szkoły Podstawowej p. Karolinę Miązek, zastępcę dyrektora ds. Gimnazjum p. Krystiana Ciszewskiego, zastępcę dyrektora ds. Przedszkola p. Martę Dobosz, nauczycieli, emerytów, pracowników przedszkola i rodziców. Przybył do nas także zastępca wójta gminy Kampinos – p. Krzysztof Radkowski oraz przewodnicząca Rady Gminy p. Monika Ciurzyńska.

Jako pierwsza głos zabrała pani Dyrektor Przedszkola Marta Dobosz, która powitała przybyłych gości. Podziękowała wszystkim za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość oraz cierpliwość w stosunku do wychowanków, a także w stosunku do problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata.

Następnie głos zabrała Dyrektor Zespołu pani Anna Rybka i zastępca wójta pan Krzysztof Radkowski, a p. Monika Ciurzyńska podziękowała za trud włożony w pracę składając piękne kwiaty na ręce pani dyrektor.
Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną, w której przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. „Biedronki” przedstawiły inscenizację pt. „Domek pod Grzybkiem”, mówiący nie tylko o jesieni, ale przede wszystkim o przyjaźni. Pięciolatki rozdały także gościom przygotowane upominki z najlepszymi życzeniami.
W dalszej części zaprezentowały się dzieci z pozostałych grup. Wysłuchaliśmy przygotowanych przez nie wierszyków, piosenek i obejrzeliśmy taniec „Tuptaczek”.

Na koniec wszystkie grupy zaśpiewały piosenkę pt. „Dżungla”, a Rada Rodziców, wręczyła wszystkim gościom kwiaty.

Tym miłym akcentem zakończył się Dzień Edukacji Narodowej w naszym Przedszkolu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się w przygotowania do tego święta!

Martyna Błaszczyk
dzień nauczyciela 2012

odwiedzin - 31596362        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009