» Grupa 2014/2015 
- Zelazowa Wola
- Dzień Nauczyciela 2014
- Pasowanie Jeży, Pszczółek i Lwów
- Pasowanie Maluchów
- Bal Mikołajkowy 2014
- Przedstawienie bożonarodzeniowe
- Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem
» Rekrutacja 2015/2016 
- Zarządzenia
- Procedura Rekrutacji
- Karta Przyjecia dziecka do Przedszkola
- Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego


 
     
 
   
  rodzice

Drodzy Rodzice!!!Prawidłowe żywienie dziecka w okresie przedszkolnym to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. W naszej kuchni przygotowane są trzy smaczne domowe posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Dzieci chore

Prosimy rodziców o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowe. Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką nie są przyjmowane do przedszkola. Prosimy nie przyprowadzać dzieci przeziębionych. Jeśli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, powiadamiamy o tym rodziców lub opiekunów.

Jak ubierać dzieci do przedszkola?

Odzież powinna dziecku pozwalać na swobodę podczas zajęć i zabawy. Powinna być bez uciążliwych zapięć itp. Jest to szczególnie ważne w przypadku maluchów, które chcą być samodzielne, a jednocześnie ich umiejętność samoobsługi nie jest jeszcze doskonała. Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do pogody, aby mogły najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.


Pierwsze dni bez mamy i taty:

Pierwsze dni w przedszkolu są trudne zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Dziecko musi na dłużej opuścić swoich najbliższych i wkroczyć w nowy nieznany sobie świat i nowe otoczenie. Dbamy o to, aby te pierwsze trudne chwile dzieci przechodziły jak najłagodniej. Dziecko jeżeli chce, może przynieść swoją ulubioną maskotkę, przytulankę, książeczkę.

U nas podczas leżakowania może słuchać muzyki, bajeczek, oglądać książeczkę z obrazkami, trzymać ukochaną zabawkę. Stwarzamy poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Rodzicom służymy radą i wsparciem. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie telefonicznym. Dbamy, aby stale były uaktualniane adresy domowe, miejsca pracy i telefony kontaktowe.

Baczną uwagę zwracamy na osoby odbierające dzieci z przedszkola. Nie oddajemy pociech osobom nieletnim, niespokrewnionym, nieupoważnionym do odbioru, nietrzeźwym, itp.

Staramy się zapewnić miłość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę umożliwiającą wszechstronny rozwój dziecka.
 
     
   
 
odwiedzin - 29453959        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS