» archiwum  » Przegląd piosenki

III Przegląd piosenki przedszkolnej „Bajkowe nutki”

29 listopada 2012 r. odbył się III Przegląd piosnki przedszkolnej pod hasłem „Bajkowe nutki” w Centrum Kultury w Błoniu. W przeglądzie wzięło udział 13 przedszkoli z terenu Mazowsza. Jednym z spośród nich było nasze Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie.
Przedszkole dzielnie reprezentowała grupa V „Słoniki” pod czujną opieką wychowawczyni p. Marty Przydworskiej. W skład zespołu wchodziło pięcioro dzieci sześcioletnich: Jaś Nagot, Ania Jonak, Julia Kubiak, Zuzia Leszczyńska i Michalina Woźniak. Przedszkolaki wystąpiły jako piąta grupa i zaśpiewały piosenkę pt. „Książeczki, bajeczki” wraz z małym układem tanecznym.

Dzieciom na początku dała się we znaki trema, gdy ujrzały scenę i pełną widownię. Jednak udało im się ją pokonać i wystąpiły tak jak najlepiej potrafiły. Nie tylko widownia była zachwycona, ale i same dzieciaki były zadowolone ze swojego występu i wyszył ze sceny z uśmiechami na twarzy. Po występach w czasie przerwy czekał na dzieci słodki poczęstunek. Później na koniec nastąpiło wręczanie dla wszystkich dyplomów, słodkości i różnych zabawek do grupy. Każda grupa otrzymała pamiątkowy puchar w kształcie złotego klucza wiolinowego. Na tym zakończył się III Przegląd piosenki. Dzieci wróciły do przedszkola dumne i szczęśliwe.

Marta Przydworska
przegląd

odwiedzin - 31614934        Zespół Szkolno-Przedszkolny Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi | mapa strony | © 2005-2009